- _UCONTENTS
 

خانه ارسال نظرات تعرفه تبلیغات درباره ما عضویت تالار گفتگو نقشه سایت e خدمات الکترونیک

اورژانسهای ورزشی

آسیب ورزشی

توانبخشی ورزشی

رشته های ورزشی

روانشناسی ورزشی

پزشکی و ورزش

تغذیه ورزشی

ورزش بانوان

تناسب و سلامت

 خانه > اخبار/اخبار ورزشی


تيم کشتي فرنگي نوجوانان ايران، قهرمان آسيا شد
در پايان مسابقه هاي کشتي فرنگي قهرماني نوجوانان 16 و 17 سال آسيا در سال 2009 که در شهر پونه هندوستان جريان داشت، تيم کشتي فرنگي نوجوانان ايران به مقام قهرماني دست يافت.
به گزارش ايرنا و به نقل از فدراسيون کشتي، در پايان اين مسابقه ها که بعدازظهر امروز/شنبه/ خاتمه يافت، تيم کشتي فرنگي نوجوانان ايران با کسب 5 مدال طلا، 4 برنز و 84 امتياز به مقام قهرماني رسيد.
بعدازظهر امروز در آخرين روز اين مسابقه ها، "مهدي پورشيخ" کشتي گير سنگين وزن تيم کشورمان در ديدار فينال وزن 100 کيلوگرم موفق شد در دو وقت متوالي حريف هندي خود را با اقتدار شکست دهد و صاحب مدال طلا شود.
به اين ترتيب تيم کشتي فرنگي نوجوانان ايران که روز جمعه در نخستين روز اين مسابقه ها 4 مدال طلا و 4 برنز کسب کرده بود و براي مقام قهرماني با تيم ازبکستان رقابت بسيار نزديک و ميليمتري داشت، در مجموع با تصاحب 5 مدال طلا، 4 برنز و 84 امتياز با اقتدار قهرمان آسيا شد و تيم ازبکستان نيز به مقام نايب قهرماني رسيد.
در اين مسابقه ها، "محمد غلامي" در 46 کيلوگرم، "مهرداد بهرامي" در 63 کيلوگرم، "مهدي زيدوند" در 69 کيلوگرم، "پيمان کاردگر" در 76 کيلوگرم و "مهدي پورشيخ" در 100 کيلوگرم صاحب مدال طلا شدند و "رامين طاهري" در 42 کيلوگرم، "بهنام مرادي" در 54 کيلوگرم، "علي يوسفي‌کيا" در 58 کيلوگرم و "سامان نوروزي" در 85 کيلوگرم نيز به مدال برنز دست يافتند.
چاپ مطلب ارسال برای دوستان

 

 

 

 

  نقشه سایت | عضویت | درباره ما | تعرفه تبلیغات | ارسال نظرات | خانه  

حقوق این سایت متعلق به موسسه طب ورزش پارس می باشد.

هرگونه برداشتی از مطالب با ذکر منبع (www.sportmedicine.ir) بلامانع است.  

طراحی شده توسط شرکت سامانه های هوشمند مصباح شارژ