- _UCONTENTS
 

خانه ارسال نظرات تعرفه تبلیغات درباره ما عضویت تالار گفتگو نقشه سایت e خدمات الکترونیک

اورژانسهای ورزشی

آسیب ورزشی

توانبخشی ورزشی

رشته های ورزشی

روانشناسی ورزشی

پزشکی و ورزش

تغذیه ورزشی

ورزش بانوان

تناسب و سلامت

 خانه > اخبار/اخبار همایش و کنگره ها


8 تا 11 اردیبهشت در تهران، بیست و پنجمین كنگره بین المللی رادیولوژی ایران برپا می شود
بیست و پنجمین كنگره بین المللی رادیولوژی ایران با هدف ارایه آخرین دستاوردهای علم تصویربرداری و با حضور میهمانان داخلی و خارجی هشتم تا یازدهم اردیبهشت درهتل المپیك تهران برپا می شود.
دكتر منصور فاتحی دبیر این كنگره با اعلام این خبر گفت: كنگره رادیولوژی ایران اجلاس سالانه انجمن رادیولوژی ایران است كه علاوه بر ارایه آخرین دستاوردهای علم تصوربرداری، فرصتی را برای بازآموزی مفاهیم كاربردی این رشته فراهم می سازد.

وی با اشاره به اینكه موضوع اصلی بالینی بیست وپنجمین كنگره رادیولوژی ایران، تصویربرداری دستگاه اسكلتی است، یادآورشد: علاوه بر موضوع بالینی، سه برنامه مكمل شامل مدیریت در رادیولوژی، پژوهش در رادیولوژی و رادیولوژی از دیدگاه متخصصان رشته های بالینی در این كنگره پیش بینی شده است.

دكتر فاتحی ادامه داد: در كنگره امسال رئیس انجمن رادیولوژی اروپا، رئیس كمیته انجمن های ملی رادیولوژی، تنی چند از استادان دانشگاه هاروارد آمریكا و جمعی از چهره های برجسته این رشته از كشورهای فرانسه، اتریش، یونان، اسپانیا، ایتالیا و هنگ كنگ حضور دارند .

به گفته دبیر بیست و پنجمین كنگره رادیولوژی ایران در كنار حفظ شیوه های كنگره های پیشین ، فعالیت هایی را در پیش گرفته تا كیفیت اجرا و محتوای كنگره را ارتقا دهند .

وی به گسترش ابعاد بین المللی كنگره با دعوت از استادان صاحب نام به ویژه روسای انجمن رادیولوژی اروپا و همچنین جذب شركت كنندگان از كشورهای دیگر، بهره برداری از امكانات اینترنتی برای مدیریت مقاله ها و داروهای علمی، بهره برداری از امكانات مدیریت الكترونیكی در برگزاری كنگره و نمایشگاه، تشویق مقاله های پژوهشی با اختصاص جوایز ارزنده و نیز دعوت از داوران بین المللی را به عنوان برنامه های این كنگره چهار روزه نام برد .

دكتر فاتحی خاطر نشان ساخت : كنگره رادیولوژی ایران دارای نمایشگاه بزرگ تجهیزات پزشكی خواهد بود كه در چهار سالن ارایه خواهد شد و بیش از 70 شركت در آن به نمایش دستاوردهای نوین و نوآوری های تصویربرداری خواهند پرداخت .

علاقه مندان به كسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتیwww.irc2009.ir یا www.irsr.org مراجعه كنند .
چاپ مطلب ارسال برای دوستان

 

 

 

 

  نقشه سایت | عضویت | درباره ما | تعرفه تبلیغات | ارسال نظرات | خانه  

حقوق این سایت متعلق به موسسه طب ورزش پارس می باشد.

هرگونه برداشتی از مطالب با ذکر منبع (www.sportmedicine.ir) بلامانع است.  

طراحی شده توسط شرکت سامانه های هوشمند مصباح شارژ