- _UCONTENTS
 

خانه ارسال نظرات تعرفه تبلیغات درباره ما عضویت تالار گفتگو نقشه سایت e خدمات الکترونیک

اورژانسهای ورزشی

آسیب ورزشی

توانبخشی ورزشی

رشته های ورزشی

روانشناسی ورزشی

پزشکی و ورزش

تغذیه ورزشی

ورزش بانوان

تناسب و سلامت

 خانه > اخبار/اخبار همایش و کنگره ها


دکتر محمد آزادگان در مصاحبه با خبر گزاری مهر: آغاز فعالیت فاز آزمایشی پورتال پزشکی ورزشی

فاز آزمایشی پورتال پزشکی ورزشی ایران با همکاری مشترک مرکز رشد فناوریهای پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه علوم پزشکی ایران بر روی شبکه جهانی اینترنت قرار گرفت.

دکتر محمد آزادگان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت : فاز آزمایشی پورتال پزشکی ورزشی ایران با آدرس http://www.sportmed.ir/   برای استفاده کاربران بر روی شبکه قرار گرفت.

وی افزود: این سایت با شعار سلامت و ورزش و با رویکرد پزشکی شروع به کار کرده و در زمینه های آسیبهای ورزشی، توان بخشی، تغذیه، ورزش بانوان، تاثیر ورزش در بهبود بیماریها و دیگر موضوعات مرتبط با حیطه سلامت و ورزش فعالیت می کند.

آزادگان به خصوصیات این پایگاه اینترنتی اشاره کرد و اظهار داشت: به روز بودن مطالب در عین حال روانی بیان از مهمترین ویژگیهای این پایگاه است و هر فرد از جامعه و به خصوص ورزشکاران می توانند به اقتضای نیاز و سطح اطلاعات علمی خود از مطالب آن بهره مند شوند.

مجری طرح ادامه داد: از جمله مشکلات موجود در مسیر ورزشکاران کشور عدم دسترسی به اطلاعات روزآمد در رابطه با آسیبهای ورزشی است به طوری که گاهی این امر باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیر به ورزشکاران می شود. این سایت تلاش کرده تا کاربر به راحتی به اطلاعات مورد نیاز دست یابد.

چاپ مطلب ارسال برای دوستان

 

 

 

 

  نقشه سایت | عضویت | درباره ما | تعرفه تبلیغات | ارسال نظرات | خانه  

حقوق این سایت متعلق به موسسه طب ورزش پارس می باشد.

هرگونه برداشتی از مطالب با ذکر منبع (www.sportmedicine.ir) بلامانع است.  

طراحی شده توسط شرکت سامانه های هوشمند مصباح شارژ