- _UCONTENTS
 

خانه ارسال نظرات تعرفه تبلیغات درباره ما عضویت تالار گفتگو نقشه سایت e خدمات الکترونیک

اورژانسهای ورزشی

آسیب ورزشی

توانبخشی ورزشی

رشته های ورزشی

روانشناسی ورزشی

پزشکی و ورزش

تغذیه ورزشی

ورزش بانوان

تناسب و سلامت

 خانه > اخبار/اخبار ورزشی


وونگپراسرت: ایران میزبان جام ملت های آسیا در سال 2010 است
رئیس شورای مسابقات كنفدراسیون والیبال آسیا تاكید كرد: ایران به عنوان میزبان رقابت های جام ملت های آسیا در سال 2010 انتخاب خواهد شد.
 
رئیس شورای مسابقات كنفدراسیون والیبال آسیا در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر در پاسخ به علت انتخاب نشدن ایران به عنوان میزبان جام ملت های در سال 2009 و انتخاب شدن فیلیپین گفت: این شورا درباره حق پخش تلویزیونی این رقابت ها ملاك و معیارهای خاص خود را داشت.

"شانریت وونگپراسرت" افزود: فیلیپین بازاریابی و تبلیغات برای مسابقات بهتر از ایران کار کرد و با وجود اینکه تیم ملی ایران در دو سه سال گذشته پیشرفت زیادی در زمینه والیبال داشته است ؛ كنفدراسیون والیبال آسیا به منظور كسب درآمد تصمیم گرفت این رقابت ها را به كشورهای در حال توسعه از جمله فیلیپین بدهد تا افزون بر تامین هزینه های این سازمان ، والیبال در این كشورها هم پیشرفت داشته باشد . 

رئیس شورای مسابقات كنفدراسیون والیبال آسیا ادامه داد : انتخاب شدن فیلیپین به جای ایران بر اساس تصمیم شخصی نبوده است ، بلكه شورای مسابقات والیبال آسیا كه دفتر آن در پكن قرار دارد درباره این موضوع تصمیم گرفت . 

"شانریت وونگپراسرت" اعلام کرد : بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ایران به عنوان میزبان جام ملت های آسیا در سال 2010 انتخاب خواهد شد و در سال 2011 هم ایران میزبان رقابت های لیگ برترین تیم های آسیا با حضور 8 تیم برتر این قاره خواهد بود .

رئیس شورای مسابقات كنفدراسیون والیبال آسیا افزود : با این حال كنفدراسیون والیبال آسیا آماده است ایران را عنوان میزبان جام ملت های آسیا در سال 2010 و میزبان لیگ قهرمانان آسیا در سال 2011 انتخاب كند و این میزبانی ها در اجلاسی که ماه های آوریل و یا مارس برگزار می شود مورد تایید قرار خواهد گرفت .

رئیس شورای مسابقات كنفدراسیون والیبال آسیا خاطرنشان كرد : كنفدراسیون آسیا از حضور ایران در رقابت های لیگ جهانی والیبال استقبال می كند .

چاپ مطلب ارسال برای دوستان

 

 

 

 

  نقشه سایت | عضویت | درباره ما | تعرفه تبلیغات | ارسال نظرات | خانه  

حقوق این سایت متعلق به موسسه طب ورزش پارس می باشد.

هرگونه برداشتی از مطالب با ذکر منبع (www.sportmedicine.ir) بلامانع است.  

طراحی شده توسط شرکت سامانه های هوشمند مصباح شارژ