- _UCONTENTS
 

خانه ارسال نظرات تعرفه تبلیغات درباره ما عضویت تالار گفتگو نقشه سایت e خدمات الکترونیک

اورژانسهای ورزشی

آسیب ورزشی

توانبخشی ورزشی

رشته های ورزشی

روانشناسی ورزشی

پزشکی و ورزش

تغذیه ورزشی

ورزش بانوان

تناسب و سلامت

 خانه > اخبار/اخبار علمی، تحقیقاتی


بخش ویژه رمضان سامانه مشاوره الكترونیكی سلامت راه اندازی شد

سماستهران - مسوول فناوری های نوین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی گفت: بخش ویژه رمضان سامانه مشاوره الكترونیكی 'سماس' با هدف اطلاع رسانی، ارایه اصول بهداشتی صحیح شیوه روزه داری و ارتقای سطح سلامت آحاد جامعه، راه اندازی شد.

امیرحسین اسدی افزود: مشاوران متخصص در سامانه مشاوره الكترونیكی سلامت، آماده پاسخگویی به هرگونه سووال مردمی بصورت الكترونیكی در رابطه با بیماری ها و ماه مبارك رمضان هستند.

وی خاطرنشان كرد در این سامانه به سووالات مختلفی در حوزه سلامت مانند انواع بیماری ها، چگونگی حفظ سلامت بدن در ماه مبارك رمضان، تحرك فیزیكی، سلامت خانواده، سلامت كودكان و سلامت روان از طریق مشاوران پاسخ داده می شود.

مسوول فناوری های نوین وزارت بهداشت، یادآور شد علاقمندان برای مشاوره الكترونیكی در خصوص سلامت خود می توانند به نشانی اینترنتی http://www.samas.ir ، مراجعه كنند و با كلیك در قسمت 'طرح سووال با مشاور' ، سووال خود را مطرح كنند.

اسدی خاطرنشان كرد برخی از سووال های رایج مردم نیز در كادر 'پرسش های متداول' پاسخ داده شده است تا از این طریق سطح اطلاعات سلامت مردم ، ارتقا یابد.

سامانه مشاوره الكترونیكی سلامت از سال گذشته برای نخستین بار در كشور از سوی متخصصان مورد تایید وزارت بهداشت، آغاز به كار كرده است.

چاپ مطلب ارسال برای دوستان

 

 

 

 

  نقشه سایت | عضویت | درباره ما | تعرفه تبلیغات | ارسال نظرات | خانه  

حقوق این سایت متعلق به موسسه طب ورزش پارس می باشد.

هرگونه برداشتی از مطالب با ذکر منبع (www.sportmedicine.ir) بلامانع است.  

طراحی شده توسط شرکت سامانه های هوشمند مصباح شارژ