- _UCONTENTS
 

خانه ارسال نظرات تعرفه تبلیغات درباره ما عضویت تالار گفتگو نقشه سایت e خدمات الکترونیک

اورژانسهای ورزشی

آسیب ورزشی

توانبخشی ورزشی

رشته های ورزشی

روانشناسی ورزشی

پزشکی و ورزش

تغذیه ورزشی

ورزش بانوان

تناسب و سلامت

 خانه > اخبار/اخبار ورزشی


واعظ آشتیانی: فردوسی پور اشتباه کرد/ نظر عادل کارشناسی است نه شخصی!
« عادل اشتباه کرد.» این جمله را امیر واعظ آشتیانی درباره اتفاقات دوشنبه شب نود و دعوای عادل با نماینده مردم شاهزند می گوید.

مدیر پیشین استقلال که در زمان مدیریتش در این تیم دو بار در برنامه نود با فردوسی پور دچار درگیری لفظی شده بود می گوید فردوسی پور اشتباه کرد که؛« وقتی عادل می گوید من نظر شخصی ام را می دهم ، طرفش هم این اجازه را به خود می دهد که بگوید از تریبون سیما نباید نظر شخصی داد. درحالی که عادل در این برنامه نقش مجری _ کارشناس را دارد تنها یک گوینده عادی نیست. فردوسی پور باید خیلی صریح می گفت این نظر کارشناسی اش است که می گوید انتقال ها اشتباه بوده اند و به اندازه کافی هم برای تائید حرف هایش سند وجود داشت. به هر حال مردم دیگر بعد از این همه سال همگی پذیرفته اند که فردوسی پور یک مجری کارشناس برجسته است و به حرف هایش اعتماد دارند. راستش اگر عادل می گفت این یک نظر کارشناسی است ، دوست محترم آن طرف خط هم نمی توانست به او چیزی بگوید. به هر حال در این قصه اتفاقی که افتاد به ضرر فردوسی پور نبود هرچند به دلیل ناتوانی مدیر تربیت بدنی اراک بحث به سمتی رفت که شاهد اتفاقات خوشایندی نبودیم.»واعظ آشتیانی

و آشتیانی که خود اصالتی آشتیانی دارد و نفت حالا تیم استان او محسوب می شود درباره انتقال نفت به استانش می گوید:« باید قبول کنیم آنچه در این انتقال از سوی دولت به این استان اهدا شده تنها امتیاز باشگاه است نه افراد و اموالش . کمترین کاری که می شد در این ماجرا اتفاق بیفتد این بود که حداقل می گفتند انتقال باشگاه در پایان فصل انجام می شود. چیزی حدود 6 ماه و این فرصتی مناسب برای شهری بود که یکباره صاحب تیمی لیگ برتری می شود تا بتواند شرایط را برای تیمداری و بومی سازی تیمی که بدست آورده انجام بدهد. این که کار انسانی و منطقی نیست ، بازیکنان در تهران قرارداد بستند و برای زندگی شان برنامه ریزی کرده اند اما یکدفعه اعلام می شود باید بروید اراک ، این تمرکزشان را به هم می ریزد و تیم را دچار بحران می کند. می شود تیم اراکی از حالا در این 5 ماه بروند زیرساخت های شان را آماده کنند ، تیم مدیریتی شان انتخاب کنند و باشگاه شان را ساماندهی کنند، این فرصتی رویایی برای اراکی هاست. اگر درست برنامه ریزی کنند می توانند در شروع سال بعد با انسجام وارد لیگ شوند چون از همین حالا دارند کارشان را برنامه ریزی می کنند. در انتهای فصل می توانند بازیکن هم بخرند ، مان طور که سپاهان یا مس کرمان می توانند بهترین بازیکنان لیگ را بخرند. ولی این تصمیم که یک شبه تیم را بردارند ببرند اراک تصمیمی خنده دار است. »

او ادامه می دهد:« خیلی وقت ها از تصمیمات دولتی و سخنان رئیس جمهور تحلیل درستی توسط مسئولان نمی شود. هیات دولت تیم را به استان هدیه کرده اما قبل از همه باید یک گروه کارشناسی تشکیل شود و نیازهای استان برای انتقال تیم را بررسی کند که سرانجام این انتقال هم مثل تیم های قبلی نشود. قطعا هیچ یک از اهالی فوتبال مخالف توسعه ورزش در سراسر کشور نیستند و اصلا دوست دارند که هیجان فوتبال در کرمانشاه یا زاهدان هم وجود داشته باشد اما همه نگران تصمیماتی هستند که به فوتبال ضربه بزند. معتقدم در این قصه باید قبل از همه مدیر تربیت بدنی استان باید به عنوان کارشناس خبره تربیت بدنی می گفت این امتیاز را نگه می داریم که در پایان فصل اراک منتقل شود. او اگر این حرف را ی زد اصلا هیچ کدام از این جنجال ها به راه نمی افتاد اما...»

واعظ درباره حمایت همه اهالی فوتبال از مجری برنامه نود می گوید:« وقتی صحبت های نماینده مردم شاهزند را شنیدم می خواستم بیایم روی خط که دیدم بزرگان دیگری قصد صحبت در این زمینه را دارند. من که راهکارم همین بود که گفتم. اینکه باور کنیم اگر چیزی هم به استانی هدیه شده ، امتیاز تیم است نه بازیکنانش . اینکه بازیکنان تیم حق تصمیم گیری برای زندگی شان را دارد و کالا نیستند.»

چاپ مطلب ارسال برای دوستان

 

 

 

 

  نقشه سایت | عضویت | درباره ما | تعرفه تبلیغات | ارسال نظرات | خانه  

حقوق این سایت متعلق به موسسه طب ورزش پارس می باشد.

هرگونه برداشتی از مطالب با ذکر منبع (www.sportmedicine.ir) بلامانع است.  

طراحی شده توسط شرکت سامانه های هوشمند مصباح شارژ