- _UCONTENTS
 

خانه ارسال نظرات تعرفه تبلیغات درباره ما عضویت تالار گفتگو نقشه سایت e خدمات الکترونیک

اورژانسهای ورزشی

آسیب ورزشی

توانبخشی ورزشی

رشته های ورزشی

روانشناسی ورزشی

پزشکی و ورزش

تغذیه ورزشی

ورزش بانوان

تناسب و سلامت

 خانه > اخبار/اخبار ورزشی


فردين معصومي: انتقادهاي کورکورانه تاثيري در آينده ام ندارد
 
دارنده مدال نقره سنگين وزن رقابتهاي جهاني با قاطعيت اعلام کرد: با توجه به برخي انتقادهاي غيرکارشناسي و کورکورانه، فعلا قصد خداحافظي و ترک صحنه قهرماني را ندارم.
آزادکار وزن 120 کيلوگرم تيم ملي کشتي آزاد کشورمان روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا خاطر نشان ساخت: متاسفانه برخي از به ظاهر کارشناسان کشتي همواره سعي دارند با استناد به برخي دلايل نخ نماي ورزش، زمينه خروج من از ميادين ملي و معتبر را فراهم آورند که اين اقدامات از همان روزهاي پاياني رقابتهاي جهاني دانمارک آغاز شد.
وي ادامه داد: به جرات مي گويم که اين انتقادات بي اساس نه تنها مرا در ادامه راه قهرماني دلسرد نکرده، بلکه باعث شده تا با انگيزه و تلاش بيشتري به تمرين و آماده سازي بپردازم. به طوريکه از همان شهر هرنينگ دانمارک محل برگزاري رقابتهاي جهاني تمرينات جدي خود را آغاز کردم.
معصومي افزود: هرگاه در مسابقات انتخابي يا هر ميدان ديگري مشاهده کنم کشتي گيراني بهتر از من حضور دارند، بدون شک دوبنده تيم ملي را به آنان تقديم کرده و نظاره گر تلاش آنان خواهم بود.
اين آزادکار گيلاني در پايان به رقابتهاي ليگ برتر اشاره کرد و گفت: فعلا عضو تيم گراد تهران هستم و با دوبنده اين باشگاه در ليگ کشتي خواهم گرفت، ولي اگر باشگاه تمايلي براي حفظ من نداشته باشد بايد به پيشنهاد ديگر تيم ها فکر کنم.
چاپ مطلب ارسال برای دوستان

 

 

 

 

  نقشه سایت | عضویت | درباره ما | تعرفه تبلیغات | ارسال نظرات | خانه  

حقوق این سایت متعلق به موسسه طب ورزش پارس می باشد.

هرگونه برداشتی از مطالب با ذکر منبع (www.sportmedicine.ir) بلامانع است.  

طراحی شده توسط شرکت سامانه های هوشمند مصباح شارژ