- _UCONTENTS
 

خانه ارسال نظرات تعرفه تبلیغات درباره ما عضویت تالار گفتگو نقشه سایت e خدمات الکترونیک

اورژانسهای ورزشی

آسیب ورزشی

توانبخشی ورزشی

رشته های ورزشی

روانشناسی ورزشی

پزشکی و ورزش

تغذیه ورزشی

ورزش بانوان

تناسب و سلامت

 خانه > اخبار/اخبار همایش و کنگره ها


نخستين همايش بزرگ بانوان دندانپزشک ايران برگزار مي شود
نخستين همايش بزرگ بانوان دندانپزشک ايران با همکاري انجمن دندانپزشکي ايران، باشگاه پزشکان هنرمند و موزه دکتر سندوزي در فرهنگستان هنر برگزار مي شود.
به گزارش روز جمعه ايرنا از دبيرخانه باشگاه پزشکان هنرمند،دبير نخستين همايش بزرگ بانوان دندانپزشک ايران هدف از برگزاري اين همايش را تقدير از بانوان دندانپزشک فرهيخته در عرصه هاي مختلف هنر،دندانپزشکي و معرفي تازه هاي دانش در اين حوزه، عنوان کرد.
"سپيده بانوا" اظهار داشت: بانوان دندانپزشک در اين گروه بزرگ، توانمندي خود را در عرصه هاي علمي،آموزشي و اجتماعي ثابت کرده اند و جا دارد که براي نخستين بار در ايران در همايشي که بانوان دندانپزشک به عنوان برنامه ريزان، مجريان و ميزبانان آن هستند گرد هم آيند و از بانوان داندانپزشک فرهيخته که سال ها در امور آموزشي، فرهنگي و هنري، پژوهشي و اجرايي رشته دندانپزشکي فعاليت کرده اند، تقدير شود.
وي با اشاره به تفاوت اين همايش با همايش هاي مشابه تصريح کرد: در اين همايش علاوه بر ارائه پنل هاي تخصصي،با برپايي نمايشگاهي از آثار فرهنگي و هنري از بانوان دندانپزشک هنرمند نيز، تجليل مي شود.
بانوا با اشاره به برنامه هاي جنبي اين همايش بيان داشت: همچنين از برنامه هاي جنبي اين همايش، نمايشگاه گروهي آثار نقاشي،عکاسي و کاريکاتور بانوان دندانپزشک هنرمند است که با همکاري باشگاه پزشکان هنرمند در مجموعه آسمان فرهنگستان هنر برگزار مي شود.
چاپ مطلب ارسال برای دوستان

 

 

 

 

  نقشه سایت | عضویت | درباره ما | تعرفه تبلیغات | ارسال نظرات | خانه  

حقوق این سایت متعلق به موسسه طب ورزش پارس می باشد.

هرگونه برداشتی از مطالب با ذکر منبع (www.sportmedicine.ir) بلامانع است.  

طراحی شده توسط شرکت سامانه های هوشمند مصباح شارژ